KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12555155
nr 1255 5155
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvinna i kök med barn, 34x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:26:43
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)